Big city life: як купити рекламу на сіті-форматі

03.08.2022

Якби нас спитали, на яких принципах будується вся сучасна реклама світу, ми відповіли б, що на трьох: «Добре, багато і, бажано, з підсвіткою». Та одразу продовжили б розмову, розповідаючи про сіті-формати, адже саме вони поєднують в собі ці три сучасні маркетингові якості.

 

Сіті-формати — рекламні конструкції, які встановлюються на тротуарах та вздовж проїжджої частини в місцях найбільшого скупчення людей: на перехрестях, пішохідних переходах, зупинках громадського транспорту. 

 

З чого складається сіті-формат

 

Конструкція сіті-формату доволі проста: металічний корпус 1,2х1,8 м, один чи два плакати на кожну сторону, внутрішня підсвітка та скляні чи акрилові пластини для захисту реклами від природних факторів (вітру, дощу, снігу). Демонстрація реклами сіті-форматом вже трохи складніша: сторона «А» конструкції розташована праворуч у напрямку руху транспорту, сторона «В» — ліворуч, її можна побачити через смугу зустрічного руху (через дорогу). Таким чином сторона «А» часто працює на пішохідний та транспортний потоки, а сторона «Б» — тільки на пішохідний.

 

Ті, хто вже трохи розбирається у виготовленні зовнішньої реклами, скажуть, що по суті сіті-формати є різновидом лайтбоксів чи світлових коробів. Власне, часто в народі сіті-формат й називають «сіті-лайтами». Звичайно, вони будуть абсолютно праві. Втім, не кожен сіті-формат може світитися навіть коли має необхідне оснащення. Справа в тому, що «світлове» питання зовнішньої реклами регулюють не рекламні агентства та їх замовники, а місцеві органи влади. Вони слідкують, щоб світлова реклама не зважала руху автотранспорту на складних перехрестях або не привертала зайву увагу до стратегічних об’єктів під час воєнного стану. Тому не дивуйтесь, якщо частина сіті-форматів працює з підсвіткою, частина без «світла» — на те є свої причини. 

 

Також сіті-формати можуть демонструвати рекламу статично та динамічно, змінюючи сюжети один за одним — такі варіанти ще називають сіті-скролами. 

 

Чому варто спробувати рекламу сіті-формату

 

Напевно, однією із найбільших переваг розміщення такої реклами є те, що вона розміщується на рівні очей — це завжди підвищує якість і частоту зорового контакту аудиторії із рекламою. Власне, компактний та максимально адаптований під людський зріст формат 1,2х1,8 м говорить сам за себе. Крім того, така реклама: 

 

  • легко вписується у міську інфраструктуру;
  • просто встановлюються в місцях, недоступних для більших форматів;
  • має цілодобовий рекламний вплив за рахунок внутрішньої підсвітки;
  • дозволяє охопити пішохідні та транспортні потоки;
  • дає високу частоту контактів із аудиторією.

 

Де розмістити сіті-формат

 

Сіті-формати можуть як встановлюватись окремо, так і поєднуватись в композиції з павільйонами громадського транспорту. Встановлені на вулиці, вони виконують роль іміджевої реклами магазинів та торгових центрів, які знаходяться поруч. Часто на них розміщують інформацію про акції, знижки, тощо. Сіті формат реклама, встановлена на зупинках громадського транспорту, може містити розширену інформацію про товар чи послугу, яку люди читатимуть, чекаючи на свій автобус або троллейбус.

 

Ціна на рекламу сіті-формату

 

Якщо реклама на білбордах може вартувати суттєвих фінансових витрат, сіті-формат доступний навіть простому підприємцю, який не має у своєму розпорядженні великого рекламного бюджету. Наприклад, якщо оренда білборду коштує від 5000 грн, сіті-формат — від 1000 грн в місяць. Тому часто таку рекламу замовляють саме представники малого та середнього бізнесу: салони краси, спортивні клуби, медичні клініки, студії вікон та дверей, гуртки для дітей, магазини одягу тощо.

 

Як купити рекламу на сіті-форматі

 

Все, що потрібно — надіслати запит нашим менеджерам, вказавши сферу вашої діяльності, аватар клієнта, рекламну пропозицію. У відповідь ми складемо для вас персональну адресну програму — перелік рекламних конструкцій, адреси, зайнятість, фото та ціни за місяць оренди.

 

В стандартний пакет послуг входить місяць розміщення реклами, установка постеру та фотозвіт. Оренда таких рекламних конструкцій діє з 1 по 31 число місяця, але сіті-формат можна орендувати і на менший період — від 1-го дня (наприклад, для привітання чи короткострокової акції). Вартість розміщення буде нарахована пропорційно дням оренди та вартості поклейки.

 

Вартість розробки макету та друку постеру сплачується окремо. Для прикладу, широкоформатний друк сітілайт-постеру в кольорі 4+0 розміром 1200*1800 мм на матеріалі сітіпапір щільністю 150 г/м3 — від 175 грн, розробка макету — від 400 грн.

 

Як отримати знижку на рекламі сіті-формату

 

Якщо ви плануєте рекламуватись цілий рік, ми надаємо «річним» клієнтам знижки до 50% від вартості розміщення. Якщо реклама триватиме від трьох місяців — можете розраховувати на знижки до 25%.

 

Також пам’ятайте, що в рекламі сіті-формату діє правило «один у полі не воїн», отже, орендувати декілька конструкцій набагато ефективніше та вигідніше. Тому на анонс акції чи події протягом місяця при замовленні від 10 сіті-форматів вас також чекають приємні знижки.

 

Для підбору адресних програм, консультацій щодо цін та мережі конструкцій — залишайте заявку на безкоштовну консультацію з нашими менеджерами. 

 

Потрібна консультація?

Залиште будь-ласка заявку, наші менеджери прорахують для вас усі деталі замовлення

Заповніть форму

    Дивись, як ми робимо рекламу щодня