Оперативна поліграфія

Як і будь-яка послуга рекламно-виробничої агенції «СЕНС», оперативна поліграфія має декілька суттєвих переваг. По-перше, це дійсно швидкий та достатньо недорогий вид реклами. По-друге, це можливість швидко отримати наклад — практично в день замовлення, наприклад терміновий друк плакатів чи афиш. Цього, власне, достатньо аби замовити офсетний друк візиток, листівок, флаєрів, буклетів, брошур, етикеток, плакатів, журналів, блокнотів.

Потрібна консультація?

Залиште будь-ласка заявку, наші менеджери прорахують для вас усі деталі замовлення

Заповніть форму

  Оперативна поліграфія

  Ми можемо безкінечно довго спостерігати за тим, як розвивається напрямок digital у рекламі, покладати великі надії на всесильну стрічку соцмереж чи дивитись ролики на YouTube… Але який в тому толк, якщо все одно найдовший емоційний рекламний зв’язок вашого бізнесу із клієнтом дає проста друкована візитка… Тим паче, що сучасна техніка для цифрової поліграфії настільки розвинулась і зробила крок уперед, що запросто відкриває такі шляхи і фронти роботи для оперативного друку, які ще декілька років тому здавались практично неможливими. 

  Готовий тираж у день замовлення

  Як і будь-яка послуга рекламно-виробничої агенції «СЕНС», оперативна поліграфія має декілька суттєвих переваг. По-перше, це дійсно швидкий та достатньо недорогий вид реклами. По-друге, це можливість швидко отримати наклад — практично в декілька днів після замовлення, наприклад терміновий друк плакатів чи афіш. Цього, власне, достатньо аби замовити офсетний друк візиток, листівок, флаєрів, буклетів, брошур, етикеток, плакатів, журналів, блокнотів.

  Друкована реклама потрібна кожному бізнесу, адже саме вона може швидко та ефективно донести інформацію до клієнта. Згадайте самі, скільки було випадків, коли в акурат перед виставкою чи презентацією закінчувались візитки чи брошури. Оперативна цифрова поліграфія може вирішити ці проблеми в стислий термін.

  Кольоровий цифровий друк здійснюється на одноіменному цифровому обладнанні, хоча може використовуватися й малоформатний офсетний друк. Якщо вам потрібно зробити післядрукарське оформлення — порізка, висічка плотером, ламінування, оздоблення — вся необхідна техніка у нас є, щоб замовити конверти, буклети, єврофлаєри, запрошення, каталоги, календарі тощо. 

  Все, що треба — макет

  Все, що нам буде потрібно — лише макет. Якщо готового макету візитки чи флаєра у вас немає, наші дизайнери намалюють його самі згідно вашого технічного завдання та побажань. Якщо макет у вас є — обов’язково перевірять його та за необхідності адаптують у потрібний формат для друку. Далі всю роботу на себе візьме техніка та наші менеджери — щоб у стислий термін ви отримали ваші послуги цифрового друку.

  Цифровий друк при наявності макету ми виконуємо за 1-2 години (тираж може бути від 1-2 шт — і до 500 шт). Офсетний друк при наявності макету — за 3-4 робочі дні (тираж від 1000 шт і до 10000000000).

   

  Дивись, як ми робимо рекламу щодня