Оперативна поліграфія

Вся гамма послуг в одному місці!

01
Друк візиток
Тираж друку візиток може починатися від 1 штуки. Термін виготовлення — від 1 години. Якщо ви маєте готовий макет, ми приступаємо до друку в день замовлення
02
Друк листівок
Маст-хев для швидкого поширення інформації про продукцію. Флаєри роздають на вулицях, кладуть на прилавках магазинів, додають у поштові розсилки
03
Друк каталогів
Каталог коротко, чітко і ясно доносить інформацію про кожен артикул вашого продукту. Подобається клієнтам, які дійсно хочуть купити!
04
Друк плакатів
Легкий спосіб нагадати про себе. Плакати можна розміщувати будь-де: на дошках, рекламних щитах, парканах, фасадах будівель, дверях та вікнах

Швидкі часи вимагають швидких рішень. Оперативна поліграфія в цьому не має собі рівних навіть серед інших послуг агенції “СЕНС”. Всі роботи виконуються в стислі терміни незалежно від тиражності —ми друкуємо все швидко від 1 до 10000000 штук!

Готовий тираж у день замовлення

Ми можемо безкінечно довго спостерігати за тим, як розвивається напрямок digital у рекламі, покладати великі надії на всесильну стрічку соцмереж чи дивитись ролики на YouTube… Але який в тому толк, якщо найдовший емоційний рекламний зв’язок бізнесу із клієнтом дає проста візитка. Тим паче, що техніка для поліграфії настільки розвинулась і зробила крок уперед, що відкриває такі шляхи роботи для оперативного друку, які раніше були неможливими. 

Як і будь-яка послуга нашої агенції, оперативна поліграфія має декілька суттєвих переваг. По-перше, це дійсно швидкий та достатньо недорогий вид реклами. По-друге, це можливість швидко отримати наклад — практично в декілька днів після замовлення, наприклад терміновий друк плакатів чи афіш. Цього, власне, достатньо аби замовити офсетний друк візиток, листівок, флаєрів, буклетів, брошур, етикеток, плакатів, журналів, блокнотів.

Друкована реклама потрібна кожному бізнесу, адже саме вона може швидко та ефективно донести інформацію до клієнта. Згадайте самі, скільки було випадків, коли перед виставкою або презентацією закінчувались візитки чи брошури.

Оперативна цифрова поліграфія може вирішити ці проблеми в стислий термін. Кольоровий цифровий друк здійснюється на одноіменному цифровому обладнанні, хоча може використовуватися й малоформатний офсетний друк. Якщо вам потрібно зробити післядрукарське оформлення — порізка, висічка плотером, ламінування, оздоблення — вся необхідна техніка у нас є. В «СЕНСІ» ви можете замовити конверти, буклети, єврофлаєри, запрошення, каталоги, календарі тощо.

Все, що буде потрібно — лише макет. Якщо готового макету візитки чи флаєра у вас немає, наші дизайнери намалюють його згідно вашого технічного завдання та побажань. Якщо макет у вас є, обов’язково перевірять його та за необхідності адаптують у потрібний формат для друку. Далі всю роботу на себе візьме техніка та наші менеджери, щоб у стислий термін ви отримали ваші послуги цифрового друку.

Цифровий друк при наявності макету ми виконуємо за 1-2 години (тираж може бути від 1-2 шт — і до 500 шт). Офсетний друк при наявності макету — за 3-4 робочі дні (тираж від 1000 шт і до 10000000000).

 

Шлях замовлення

Залишаєте
заявку

Отримуєте
прорахунок

Вносите
передоплату

Затверджуєте
дизайн

Через 1-3 дні ваша реклама готова

Ви задоволені —
ми задоволені

Отримуєте бонуси на наступне замовлення

Безмежні поліграфічні можливості!

0

років друкуємо ВСЕ

0000

візиток щодня

0000

листівок щодня

000

плакатів щодня

FAQ

Як оформити замовлення? Чи потрібна передоплата?

Залишаєте заявку на сайті, отримуєте прорахунок, вносите передоплату 70% або 100%, Ваше замовлення готове)

Який термін виконання мого замовлення?

Цифровий друк  – у день замовлення та оплати. Офсетний друк – 2-3 робочі дні. Широкоформатний друк – 1-2 години)

 

Якщо моє замовлення з іншого міста і мені потрібна доставка?

Не проблема) Наш кур`єр відправить ваше замовлення по всій території України в будь-яке місто та населений пункт або адресною доставкою: Нова Пошта, САТ, Гюнсел, Нічний експрес, Делівері – обираєте ви!

Залишилися питання?

Потрібна консультація?

Залиште будь-ласка заявку, наші менеджери прорахують для вас усі деталі замовлення

Заповніть форму

    Дивись, як ми робимо рекламу щодня