Продаж та порізка рекламних матеріалів

Акрил, ПВХ, ППС, полістирол, оргскло, композит, фанера чи плівка… Просто покажіть нам свій макет в векторі — ми поріжемо для вас будь-який дизайн на будь-якому рекламному матеріалі з точністю до міліметру!

Матеріали для будь-яких рекламних ідей

Скільки б послуг не нараховували прайс-листи рекламно-виробничої агенції «СЕНС», все-одно знайдеться клієнт, який захоче зробити все сам. Мовляв, ви тільки поріжте, пофрезеруйте, поклейте і далі по списку. І що цікаво, таких клієнтів ми любимо не менше тих, хто довіряє нам всю роботу від макету до монтажу. Хоча б тому, що ці люди точно знають, що вони хочуть: до сантиметру і міліметру плівки і пластику.

Тому не дивно, що продаж рекламних матеріалів — один із важливих напрямків нашої роботи.

Наші менеджери запропонують вам матеріали для будь-яких рекламних ідей. Якщо вам потрібні листові пластики, радимо звернути увагу на OCTOPLAN PVC Classic (Азія), ПВХ пластики OCTOPLAN PVC Budget (Азія), OCTOPLAN PVC Premium (Європа); полістирол; ПЕТ-пластики; САН та інші; акрили альтуглас ALTUGLAS та полікріли POLYCRYL (Європа); плівки-самоклейки ритрама RITRAMA (Європа), оракал ORACAL (Європа), профітейп PROFITAPE (Азія). 

Якщо ви шукаєте двосторонні скотчі та клейкі стрічки, то краще, щоб це були спінені, акрилові скотчі, тонкі плівкові стрічки, клейкі стрічки на тканинній основі від компанії HPX (Європа). А клеї та косметичні матеріали для реклами — полікрил POLYCRYL (Європа), пластифікс PLASTI-FIX (Азія), пластика PLASTI-CA (Азія), космофен COSMOFEN (Європа).

 

Серед алюмінієвих композитних панелей для виготовлення рекламних вивісок, зашивки фасадів будівель та дизайну інтер’єру ми завжди радимо ТМ «Екобонд» ECOBOND, а також надаємо усі необхідні комплектуючі. У нас ви можете купити банерні тканини принтекс PRINTEX (Азія) литі та ламіновані, різної ширини рулону.

Ну, і рекламна світлотехніка, світлодіодна LED-продукція (модулі різного типу світла RGB та білого, різної потужності та розміру), блоки живлення та інші комплектуючі — ви теж завжди можете купити у нас.

Вибором рекламних матеріалів замовлення клієнта не закінчується. Одразу виникає запитання, де все це можна якісно, швидко, вигідно порізати. Для таких задач у нас є лазерний гравірувальний верстат L-Laser, гравірувально-фрезерний верстат Woodpecker Camaro, плотер Jaguar. Професійна техніка, яка виконує високоточну порізку будь-яких рекламних матеріалів.

Коли мова йде про порізку рекламних матеріалів, варто згадати про плотерну висічку —порізку написів, символів та малюнків на самоклейці. Без неї не обходиться жодне замовлення брендування транспорту, виготовлення наклейок, трафаретів, широкомасштабного друку та, звичайно, оформлення вітрин та фасадів, виготовлення стендів.

 

Приклади наших робіт)

Об'єм порізки за рік)

0

років порізки рекламних матеріалів

0000

висічки плотером

0500

лазерної порізки

0350

фрезерної порізки

Залишилися питання?

1. Які матеріали ви ріжете на лазері?

На лазері ми ріжемо різної товщини: акрил, пет, фанеру, полістирол

2. Які матеріали ви ріжете на фрезері?

На фрезері ми ріжемо ПВХ та акрил (від 2 до 10 мм), композит (алюмінієво-композитні панелі)

3. У якому форматі вам потрібен файл?

Для швидкого прорахунку нам потрібен файл у векторі (формат cdr, eps, dxf)

4. Чи зберігаєте ви мої макети?

Так, ми зберігаємо ваші макети протягом 10 років. Тому ви завжди можете повторно звернутися до нас в компанію та зробити замовлення ще раз)

5. Який мінімальний тираж замовлення?

Ми можемо виготовити будь-яку продукцію тиражем від 1 шт

Потрібна консультація?

Залиште будь-ласка заявку, наші менеджери прорахують для вас усі деталі замовлення

Заповніть форму

    Дивись, як ми робимо рекламу щодня