Продаж та порізка рекламних матеріалів

Коли мова йде про рекламні матеріали для реклами, не можна не згадати про плотерну порізку, лазерну та фрезерну різку — процеси порізки написів, символів та малюнків на будь яких видах рекламних матеріалів. Без порізки не обходиться жодне замовлення брендування транспорту, виготовлення наклейок, трафаретів та, звичайно, оформлення вітрин та фасадів, виготовлення стендів.

Потрібна консультація?

Залиште будь-ласка заявку, наші менеджери прорахують для вас усі деталі замовлення

Заповніть форму

  Продаж та порізка рекламних матеріалів

  Скільки б різноманітних послуг не нараховували прайс-листи рекламно-виробничої агенції «СЕНС», все-одно знайдеться клієнт, який захоче зробити все сам… Мовляв, ви тільки поріжте, пофрезеруйте, поклейте і далі по списку. І що цікаво, таких ми любимо не менше тих, хто довіряє нам всю роботу від макету до монтажу. Хоча б тому, що ці люди точно знають, що вони хочуть: до сантиметра і міліметра плівки і пластика.

  Тому не дивно, що продаж рекламних матеріалів також один із важливих напрямків нашої роботи.

  Ваша ідея — наші матеріали

  Наші менеджери запропонують вам матеріали для будь-яких рекламних ідей. Якщо вам потрібні листові пластики, радимо звернути увагу на OCTOPLAN PVC Classic (Азія), ПВХ пластики OCTOPLAN PVC Budget (Азія), OCTOPLAN PVC Premium (Європа); полістирол; ПЕТ-пластики; САН та інші; акрили альтуглас ALTUGLAS та полікріли POLYCRYL (Європа); плівки-самоклейки ритрама RITRAMA (Європа), оракал ORACAL (Європа), профітейп PROFITAPE (Азія). 

  Якщо ви шукаєте двосторонні скотчі та клейкі стрічки, то краще, щоб це була спінені, акрилові скотчі, тонкі плівкові стрічки, клейкі стрічки на тканинній основі від компанії HPX (Європа). А клеї та косметичні матеріали для реклами — полікрил POLYCRYL (Європа), пластифікс PLASTI-FIX (Азія), пластика PLASTI-CA (Азія), космофен COSMOFEN (Європа).

  Серед алюмінієвих композитних панелей для виготовлення рекламних вивісок, зашивки фасадів будівель та дизайну інтер’єру ми завжди радимо ТМ «Екобонд» ECOBOND, а також надаємо усі необхідні комплектуючі: алюмінієві профілі та куточки для монтажу та обрамлення. У нас ви також можете купити банерні тканини принтекс PRINTEX (Азія) литі та ламіновані різної ширини рулону.

  Ну, і рекламна світлотехніка, світлодіодна LED-продукція (модулі різного типу світла RGB та білого, різної потужності та розміру), блоки живлення та інші комплектуючі — це те, що ви завжди можете купити у нас.

  Далі, як правило, вибором рекламних матеріалів замовлення клієнта не закінчується. Одразу виникає логічне запитання: де все це можна якісно, швидко, вигідно порізати. Для таких задач у нас є лазерний гравірувальний верстат L-Laser, гравірувально-фрезерний верстат Woodpecker Camaro та плотер Jaguar – професійна техніка, яка виконує високоточну порізку будь-яких рекламних матеріалів.

  Плотерна порізка 

  Коли мова йде про продаж та порізку рекламних матеріалів, не можна не згадати про плотерну висічку — процес порізки написів, символів та малюнків на самоклейці. Без порізки плотером не обходиться жодне замовлення брендування транспорту, виготовлення наклейок, трафаретів, широкомасштабного друку та, звичайно, оформлення вітрин та фасадів, виготовлення стендів.

   

  Дивись, як ми робимо рекламу щодня