Переваги широкоформатного та інтер'єрного друку

01
Фотографічна якість
Висока роздільна здатність широкоформатного друку дає насичені кольори, широку кольорову гаму, "живу" картинку
02
Стійкість до вигорання
Довготривале використання не залежить від впливу атмосферних опадів, сонячних променів, перепадів температур
03
Екологічність компонентів
Працюємо тільки з сертифікованими екосольвентними чорнилами та матеріалами європейських виробників
04
Доступні ціни від виробника
Власне професійне обладнання забезпечує оптимальну вартість рекламних послуг для інтер'єрного і зовнішнього використання

Велика гра у широкоформатний друк

Як казав хтось із великих: покажи мені широту своїх поглядів — і я скажу, якого розміру широкоформатну рекламу тобі друкувати. Жартуємо, але, у кожному жарті лише доля жарту. Кожен із нас має свою ширину поглядів, і задача хорошої комплексної агенції — не дати їй звузитись до таких масштабів, щоб перетворитись непомітну крапку на папері.

Власне, заради цього ми, рекламно-виробнича агенція «СЕНС» у Житомирі одними із перших і затіяли велику гру у широкоформатний інтер’єрний друк. І, щоб не відмовляти в задоволенні ні собі, ні людям, на передову свого парку обладнання ми одними із перших в Україні придбали та поставили найбільшого гравця на ринку широкоформатного друку — інтер’єрний принтер гранд-формату Mimaki SWJ-320 ЕА. Ця машина друкує на банерах, плівках, папері шириною в 3200 мм! 

Ця неймовірна друкарська машина здатна із нереальною швидкістю надрукувати будь-яку широкоформатну поліграфію. Швидкість друку дозволяє робити 4 повноцінні постери для бігбордів або 16 постерів для сітілайтів за 1 годину!

 

Висока роздільна здатність друку робить картинку фотографічно якісною, а екосольвентні чорнила — безпечною та стійкою до впливу атмосферних опадів, сонячних променів, перепадів температур. До речі, друкарський верстат Mimaki у нас не один — за оперативний друк на виробництві «СЕНСу» відповідають іще три інтер’єрні принтери Roland RF 640 із шириною друку 1600 мм.

Тож, тепер ви знаєте, у нас завжди можна купити друк широкоформатний недорого, терміново та якісно, не обмежуючи свою широту поглядів на рекламу ні в чому: це може бути широкоформатний друк на банері, на холсті, на плівці, на самоклейці, на сітці, на папері. Всі вони підходять як для зовнішньої, так і для внутрішньої реклами — широкоформатний друк на холсті, широкоформатний друк фото, картин, постерів теж входить у перелік наших можливостей. Все, що від вас потрібно — це залишити заявку  на друк для наших менеджерів, які прорахують всю вартість замовлення: дизайн макету, друк, установку кріплень та монтаж.

Шлях замовлення

Залишаєте
заявку

Отримуєте
прорахунок

Вносите
передоплату

Затверджуєте
дизайн

Через 1-3 дні ваша реклама готова

Ви задоволені —
ми задоволені

Отримуєте бонуси на наступне замовлення

Дивись, як ми робимо рекламу щодня