Зовнішня реклама

Зовнішня реклама крім того, що має бути помітною, яскравою та цікавою, повинна ще й відповідати іміджу компанії і відображати специфіку її діяльності. Для того, щоб максимально потрапити у ціль, ми пропонуємо виготовлення вивісок будь-якого формату: вивіски, об’ємні букви, лайтбокси, стенди (штендери), оформлення вітрин та фасадів

Наші роботи

Потрібна консультація?

Залиште будь-ласка заявку, наші менеджери прорахують для вас усі деталі замовлення

Заповніть форму

  Зовнішня реклама

  Життя бізнесу, як і людини, завжди починається із імені, а, точніше, з вивіски. Коли батьки називають дитину, вони вкладають в ім’я всю любов, надії та сили на її краще майбутнє. В такій же ситуації опиняється і підприємець, коли вибирає назву своєму бізнесу, логотип, вивіску, вітрину — зовнішню рекламу. І якщо з іменем дитини все зрозуміло, то оформлення зовнішньої реклами зазвичай викликає масу запитань.

  Якою має бути вивіска для магазину, як її придумати, хто може зробити це грамотно і де взяти унікальний дизайн в умовах конкуренції сучасного ринку? На всі ці питання завжди дамо відповідь ми, працівники рекламно-виробничої агенції «СЕНС».

  Світлові вивіски: від заходу до світанку

  Зовнішня реклама крім того, що має бути помітною, яскравою та цікавою, повинна ще й відповідати іміджу компанії і відображати специфіку її діяльності. Для того, щоб максимально потрапити у ціль, ми пропонуємо виготовлення вивісок будь-якого формату: вивіски, таблички, об’ємні букви, лайтбокси, стенди, штендери, плотерна порізка, оформлення вітрин та фасадів.

  Вивіски можуть бути звичайними і «незвичайними»: виготовлені на базі світодіодів та світодіодної стрічки. Чим прекрасні світлові вивіски лайтбокси — це тим, що вони будуть рекламувати вас у будь-який час доби «від заходу до світанку».

  Об’ємні букви — беріть масштабом

  Об’ємні букви — ще один із ефективних способів звернути увагу на себе масштабом, об’ємом, розміром, збільшити свою вагу в очах споживача. Не дарма таку зовнішню рекламу використовують великі бренди типу McDonald’s, IKEA, Zara, Ашан та багато інших. Об’ємні букви можуть бути будь-яких форматів, кольорів та розмірів, однак найчастіше проектуються відповідно до фірмового стилю компанії.

  Рекламні вітрини

  Що ще може привернути увагу покупця, крім ефектної вивіски та не менш ефектних об’ємних букв? Приваблива, яскрава, нестандартна вітрина, яку можна змінювати безкінечну кількість разів, чого не завжди зробиш із іншими видами зовнішньої реклами. Це може бути акційна поклейка вітрини, сезонне оформлення вітрини, тематичний декор вітрини: продуктові, квіткові, дитячі тощо. Вітрини можуть інформувати про акції, вказувати на навігацію тощо.

   

  Дивись, як ми робимо рекламу щодня