Сувенірна продукція та BTL

Подарунки для вашого бізнесу

Маркетологи жартують: сувенірна продукція — це один із небагатьох видів реклами, за яку справді кажуть «дякую». Звичайно, в кожному жарті є доля жарту, але «хто» як не той самий брендований блокнот, папка, пакет, ручка, чашка зміцнить партнерські відносини та сформує лояльне ставлення клієнта до бренду? Тим паче сьогодні «сувенірка» — це не лише ручки та магніти, а й щоденники датовані та недатовані, ексклюзивні календарі, брендовані ароматизатори для авто та багато, багато іншого.

Сувенірна продукція виконує функцію мініпрезентації вашого бізнесу, тому замість питання актуальності такої реклами варто задатись іншим: де краще замовити футболку чи ручку із логотипом. Зрозуміло, що в рекламно-виробничій агенції «СЕНС» — так ви отримаєте одразу і послуги дизайнера (щоб підігнати макет під певний матеріал чи продукцію), і високоякісний друк вашого логотипу на усіх видах поверхонь, і послуги лазерного гравіювання та інші необхідні опції.

Ваші ідеї та наші можливості по виготовленню рекламної сувенірної продукції — безмежні. Втім, хоч одне «обмеження» ми маємо озвучити: як і на подарунку, на виготовленні сувенірної продукції не можна економити.

Адже лише якісна сувенірна продукція знайде своє місце на робочому столі клієнта чи партнера та нагадуватиме про ваш бренд, продукт чи послугу.

BTL-реклама, не дивлячись на свою загадкову назву, знайома кожному з нас, не важливо, в якій ролі ми взаємодіємо із товаром чи послугою: в якості покупця чи продавця. BTL (з англ. below-the-line «під межею») — це реклама, спрямована на вузьку цільову аудиторію. Запускати таргетовану рекламу в Facebook чи роздавати листівки біля супермаркету — це все можна назвати BTL. 

Рекламно-виробнича агенція «СЕНС» працює у сфері BTL-послуг із моменту свого створення (а це 15 років роботи). Це значить, що у нашому розпорядженні є перевірена база промоутерів та супервайзерів для будь-якої рекламної акції: роздача листівок, галузева виставка, тематична презентація, центр обміну подарунків, організація свят та відкриттів магазинів, виставок, ярмарків тощо. До того ж, ми завжди можемо підсилити та прискорити кампанію оперативним друком промо-матеріалів, виготовленням сувенірної продукції та широкоформатним друком.

 

 

Обери свій корпоративной сувенір

01
Чашки з логотипом
02
Брендовані щоденники
03
Футболки з лого
04
Корпоративні ручки
05
Фірмові стакани
06
Індивідуальні бейджі
07
Круті шнурки-тримачі
08
Пакети з логотипом

Приклади наших робіт)

Мільйони нанесених зображень!

0

років нанесень логотипів

0

Бірок

0

Шнурків

0

Магнітів

Переваги роботи з нами

СЕНС — сильна команда

Досвід роботи 15 років дозволив нам стати справжніми профі рекламної сфери. У нас велика база лояльних клієнтів та надійних партнерів

СЕНС — надійні партнери

Ми працюємо із перевіреними постачальниками рекламних матеріалів: Ми — дилери компанії AVERS. Ми — партнери Wolf. Ми — друзі PRIME Group

СЕНС — добрі порадники

Зробимо вам рекламу, як собі. Ми оберемо для вас краще рішення щодо виготовлення вашої реклами.
З нами ви зекономите свій час та гроші

FAQ

Яка вартість Ваших послуг?

В залежності від того, яка саме реклама Вам потрібна. Підберемо продукцію та послуги згідно вашого бюджету. Для прорахунку потрібно: макет, тираж, тип матеріалу та сфера використання продукції.

Ви розроблюєте макет?

Так, маємо два професійних дизайнери у штаті. За вашим ТЗ (технічним завданням) та побажаннями – зробимо індивідуальний макет, який вас неодмінно сподобається). І ви зможете переглянути як буде виглядати ваша продукція до друку та перенесення.

Де я можу подивитися ваші роботи?

На нашому сайті – у розділі “Галерея”, на інстаграм сторінці та фейсбук – можете перейти з сайту)

Є питання? - Маємо відповідь!

Потрібна консультація?

Залиште будь-ласка заявку, наші менеджери прорахують для вас усі деталі замовлення

Заповніть форму

    Дивись, як ми робимо рекламу щодня