Сувенірна продукція та BTL

Потрібна консультація?

Залиште будь-ласка заявку, наші менеджери прорахують для вас усі деталі замовлення

Заповніть форму

  Сувенірна продукція та BTL

  Маркетологи жартують: сувенірна продукція — це один із небагатьох видів реклами, за яку справді кажуть «дякую». Звичайно, в кожному жарті є доля жарту, але «хто» як не той самий брендований блокнот, папка, пакет, ручка, чашка зміцнить партнерські відносини та сформує лояльне ставлення клієнта до бренду? Тим паче сьогодні «сувенірка» — це не лише ручки та магніти, а й щоденники датовані та недатовані, ексклюзивні календарі, брендовані ароматизатори для авто та багато, багато іншого.

  Безумовно, сувенірна продукція виконує функцію мініпрезентації вашого бізнесу, тому замість питання про актуальність такої реклами варто задатись питанням: де краще замовити футболку чи ручку із логотипом. Зрозуміло, що в рекламно-виробничій агенції «СЕНС» — так ви отримаєте одразу і послуги дизайнера (щоб підігнати макет під певний матеріал чи продукцію), і високоякісний друк вашого логотипу на усіх видах поверхонь, і послуги лазерного гравіювання та інші необхідні опції.

  Справді, ваші ідеї та наші можливості по виготовленню рекламної сувенірної продукції — безмежні. Втім, хоч одне «обмеження» ми маємо озвучити: як і на подарунку, на виготовленні сувенірної продукції не можна економити. Адже лише якісна сувенірна продукція знайде своє місце на робочому столі клієнта чи партнера та нагадуватиме про ваш бренд, продукт чи послугу.

  BTL-реклама

  BTL-реклама, не дивлячись на свою загадкову назву, знайома кожному з нас, незважаючи в якій ролі ми взаємодіємо із товаром чи послугою — в якості покупця чи продавця. BTL (з англ. below-the-line «під межею») — це реклама, спрямована на вузьку цільову аудиторію. Запускати таргетовану рекламу в Facebook чи роздавати листівки біля супермаркету — це все однаково можна назвати BTL. 

  Рекламно-виробнича агенція «СЕНС» працює у сфері BTL-послуг із моменту свого створення (а це 15 років роботи). Це значить, що у нашому розпорядженні є перевірена база промоутерів та супервайзерів для будь-якої рекламної акції: роздача листівок, галузева виставка, тематична презентація, центр обміну подарунків, організація свят та відкриттів магазинів, виставок, ярмарків тощо. До того ж, ми завжди можемо підсилити та прискорити промо-кампанію оперативним друком промо-матеріалів, виготовленням сувенірної продукції та широкоформатним друком.

   

   

  Дивись, як ми робимо рекламу щодня