Бігборди, сітілайти

Бігборди, сітілайти

Покажи свою рекламу на великому екрані

01
Бігборди та призматрони
Реклама, яку неможливо не побачити навіть на відстані 150 метрів! Інакше бути і не може: розміри рекламних щитів 3х6 м та 3х12 м. Не пройти не проїхати! Оце так поворот!
02
Сітілайти та сітіскроли
Динамічна картинка розміром 1.2х1.8 м. 100% контакт з цільовою аудиторією. Розміщена на центральних вулицях міста, зупинках - все для пішоходів та водіїв авто
03
Скроли, ролер, скролер
Європейський формат реклами на ваших вулицях розміру 3.1х2.3 м. П'ять змінних рекламних сюжетів - п'ять точок дотику до клієнта! Працює цілодобово: 24 години на добу, 7 днів на тиждень
04
Світодіодні екрани
Коли традиційні прийоми зовнішньої реклами перестають приносити бажаний результат - ми вмикаємо світодіодні екрани. Яскраво на всі 100! Справжній стиль сучасного міста!

«Велика дошка» — великий результат

Напевно, так само часто, як про оренду бігборду в нас питають: як правильно говорити — бігборд чи білборд? Ми, люди серйозні, подумки дістаємо із полиці Велику енциклопедію реклами і відповідаємо… Термін «білборд» (billboard) з’явився на початку ХХ століття в США. Рекламні оголошення тоді називалися “bill”, а “board” називався сам щит.  

Із часом чим більше люди купували автівки та виїздили за місто, тим більше рекламних щитів (білбордів) місцеві рекламники ставили вздовж доріг. Оренда бігборду з’явилась у лексиконі після появи нового оператора зовнішньої реклами Big Board і однойменного напису на його рекламних конструкціях. В перекладі з англійської термін бігборд звучить як «велика дошка» — що теж правильно, якщо мова йде про велику рекламну конструкцію у вигляді щита. Отже, правильно і так, і так. Головне — щоб реклама на ньому була теж правильна.

Бігборд в еру digital. Із початку минулого століття і дотепер багато часу пройшло — до розвитку інтернет-реклами та окремої ери digital включно.

Втім, бігборди досі вважаються потужним рекламним інструментом: привертають увагу водіїв, нагадують про бренд чи інформують про нову торгову пропозицію. Встановлюють їх, як правило, так само: вздовж трас, вулиць та в багатолюдних місцях.

Призма — повний поворот на 360°!            Бігборд орендувати можна горизонтальний, вертикальний (3×6 м), із підсвіткою чи без. Особливо ефектно виглядає рекламний щит призма, призматрон, він же призмавіжн. Реклама у ньому показується набором рівносторонніх тригранних призм, поворот яких на 120° змінює одну картинку, а поворот на 360° — весь рекламний сюжет тричі. Стандартні формати такого «дива» — 6×3 м.

Ще один цікавий вид динамічних бігбордів — скрол. Орендувати скрол (ролер, скролер) — завжди гарна ідея, він дає динаміку рекламного сюжету та підсвічує його у темноті. Час показу однієї картинки становить приблизно 20 секунд. Формати скролів: сіті формат — 3,14×2,32 м.

Наші роботи

Потрібна консультація?

Залиште будь-ласка заявку, наші менеджери прорахують для вас усі деталі замовлення

Заповніть форму

  Шлях замовлення

  Залишаєте
  заявку

  Отримуєте
  прорахунок

  Вносите
  передоплату

  Затверджуєте
  дизайн

  Через 1-3 дні ваша реклама готова

  Ви задоволені —
  ми задоволені

  Отримуєте бонуси на наступне замовлення

  Ціни

  Друк постеру

  Постер борд
  Розмір 3000х6000мм, друк 4+0, папір блубек
  1 шт
  350 грн
  Постер сітілайт
  Розмір 1200*1800мм, друк 4+0, папір 150 г/м3
  1
  150 грн

  Переваги роботи з нами

  СЕНС — сильна команда

  Досвід роботи 15 років дозволив нам стати справжніми профі рекламної сфери. У нас велика база лояльних клієнтів та надійних партнерів

  СЕНС — надійні партнери

  Ми працюємо із перевіреними постачальниками рекламних матеріалів: Ми — дилери компанії AVERS. Ми —партнери Wolf. Ми друзі — PRIME Group

  СЕНС — добрі порадники

  Зробимо рекламу, як собі :) Ми оберемо для вас краще рішення щодо виготовлення вашої реклами.
  З нами ви зекономите свій час та гроші

  Ми в цифрах

  0

  Років досвіду на ринку

  0+

  Задоволених клієнтів

  0+

  Рекламних площ

  FAQ

  У яких форматах краще приносити макет?

  1. Найпростіший варіант відправте макет по електронній пошті mаket@ra-sens.com.ua ;
  2. Завантажте макет в будь-який зручний для вас файлообмінник і відправте нам посилання на завантаження;
  3. Принесіть до нас в офіс на флешці або диску.

  Як вам відправити макет?

  1. Найпростіший варіант відправте макет по електронній пошті mаket@ra-sens.com.ua ;
  2. Завантажте макет в будь-який зручний для вас файлообмінник і відправте нам посилання на завантаження;
  3. Принесіть до нас в офіс на флешці або диску.

  Залишилися питання?

  Дивись, як ми робимо рекламу щодня