Бігборди, сітілайти

Покажи свою рекламу на великому екрані

01
Бігборди та призматрони
Реклама, яку неможливо не побачити навіть на відстані 150 метрів. Інакше бути і не може: розміри рекламних щитів 3х6 м та 3х12 м. Не пройти, не проїхати! Оце так поворот!
02
Сітілайти та сітіскроли
Динамічна картинка розміром 1.2х1.8 м. 100% контакт з цільовою аудиторією. Розміщена на центральних вулицях міста та зупинках — все для пішоходів та водіїв авто
03
Скроли, ролери, скролери
Європейський формат реклами на ваших вулицях розміру 3.1х2.3 м. П'ять змінних рекламних сюжетів — п'ять точок дотику до клієнта. Працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень
04
Світодіодні екрани
Коли традиційні прийоми зовнішньої реклами перестають приносити бажаний результат, ми вмикаємо світодіодні екрани. Яскраво на всі 100! Справжній стиль сучасного міста!

«Велика дошка» — великий результат

Напевно, так само часто, як про оренду бігборду, в нас питають: як правильно говорити — бігборд чи білборд? Ми, люди серйозні, подумки дістаємо із полиці Велику енциклопедію реклами і відповідаємо… Термін «білборд» (billboard) з’явився на початку ХХ століття в США. Рекламні оголошення тоді називалися “bill”, а “board” називався сам щит.  

Із часом що далі люди купували автівки та виїздили за місто, то більше рекламних щитів (білбордів) місцеві рекламники ставили вздовж доріг. Оренда бігборду з’явилась у лексиконі після появи нового оператора зовнішньої реклами Big Board і однойменного напису на його рекламних конструкціях. В перекладі з англійської термін бігборд звучить як «велика дошка», що теж правильно, якщо мова йде про велику рекламну конструкцію у вигляді щита. Отже, правильно і так, і так. Головне, щоб реклама на ньому була теж правильна.

Із початку минулого століття і дотепер багато часу пройшло — до розвитку інтернет-реклами та окремої ери digital включно.

Втім, бігборди досі вважаються потужним рекламним інструментом: привертають увагу водіїв, нагадують про бренд чи інформують про нову торгову пропозицію. Встановлюють їх, як правило, так само вздовж трас, вулиць та в багатолюдних місцях.

Бігборд орендувати можна горизонтальний, вертикальний (3×6 м), із підсвіткою чи без. Особливо ефектно виглядає рекламний щит призма, призматрон, він же призмавіжн. Реклама у ньому показується набором рівносторонніх тригранних призм, поворот яких на 120° змінює одну картинку, а поворот на 360° — весь рекламний сюжет тричі. Стандартні формати такого «дива» — 6×3 м.

Ще один цікавий вид динамічних бігбордів — скрол. Орендувати скрол, ролер, скролер — завжди гарна ідея, він дає динаміку рекламного сюжету та підсвічує його у темноті. Час показу однієї картинки становить приблизно 20 секунд. Формати скролів сіті-формату — 3,14×2,32 м.

Наші роботи

Розміщення реклами на білбордах, скроллах та сітілайтах може цілком конкурувати з ТБ та рекламою в соцмережах. Вся річ у тому, що завдяки їм реклама вашого бренду зможе перебувати у будь-якій точці міста.

Перш ніж замовити послугу реклами на бігборді або сітілайте, необхідно дотримуватися таких основних критеріїв:

 • орендувати бігборди біля перехресть, щоб щонайменше на 30 секунд «захопити» також увагу водіїв;
 • розміщувати рекламу вигідніше на рекламному щиті із боку «А»;
 • розміщувати інформацію ефективно у кількох районах міста, наприклад у спальних районах;
 • орендувати конструкції терміном від 3-х місяців.

Переваги роботи з нами

СЕНС — сильна команда

Досвід роботи 15 років дозволив нам стати справжніми профі рекламної сфери. У нас велика база лояльних клієнтів та надійних партнерів

СЕНС — надійні партнери

Ми працюємо із перевіреними постачальниками рекламних матеріалів: Ми — дилери компанії AVERS. Ми — партнери Wolf. Ми — друзі PRIME Group

СЕНС — добрі порадники

Зробимо вам рекламу, як собі. Ми оберемо для вас краще рішення щодо виготовлення вашої реклами.
З нами ви зекономите свій час та гроші

Ми в цифрах

0

Років досвіду на ринку

0+

Задоволених клієнтів

0+

Рекламних площин

Ціни

Друк постерів на конструкції

Постер на борд
Розмір 3000х6000мм, широкоформатний друк 4+0, папір блубек
1 шт
385 грн
Постер сітілайт
Розмір 1200*1800мм, широкоформатний друк 4+0, сітіпапір 150 г/м3
1 шт
175 грн
Постер на скрол
Розмір 2300*3100мм, широкоформатний друк 4+0, поліман 150 г/м3
1 шт
1250 грн

Нам довіряють

FAQ

1. Що таке сторона А і сторона Б на рекламній площині?

Сторона А –розташована праворуч у напрямку руху транспору, а сторона В – розташована ліворуч, можна побачити через смугу зустрічного руху (через дорогу))


                  
2. Що таке сітка конструкцій? Чи як ви кажете - адресна програма?

Це повний перелік всіх конструкцій, який містить інформацію: адресу де знаходиться рекламна конструкція, фото, зайнятість, вказівку щодо ​​формату (розміру , типу) та ціну

3. Які види (типи) рекламних конструкцій є у вашій базі?

У нашій адресній програмі є рекламні конструкції: бігборди, сіті-лайти, скроли, призматрони, відеоборди (LED-екрани)

4. Що входить у вартість оренди конструкції?

У вартість оренди конструкції входить розміщення рекламного засобу та фотозвіт про розміщення вашої реклами. Вартість розробки макету та друку постеру – сплачується окремо

5. На який мінімальний термін я можу орендувати конструкцію?

Зазвичай, як правило, термін оренди рекламних конструкцій один календарний місяць з 1 по 31 число. Але формат типу “сітілайт” можна орендувати від 1-го дня. Щити 3х6 та скроли 2х3 м від 14 днів. Реклама на ЛЕД екранах – може розміщуватися від 5 хвилин і до 24 годин на добу щодня)

6. Який гарантійний термін експлуатації постеру?

Гарантійний термін експлуатації постеру – 30 днів, але він не включає форс-мажорні обставини: пориви вітру від 25 м/с, сильні зливи та снігопади

Залишилися питання?

Потрібна консультація?

Залиште будь-ласка заявку, наші менеджери прорахують для вас усі деталі замовлення

Заповніть форму

  Дивись, як ми робимо рекламу щодня