Акрил як альтернатива склу

16.02.2022

Акрил, хоч на перший погляд, нічим не відрізняється від натурального скла, однак все ж відрізняється. Дешевий, легкий, безпечний — це лише верхівка айсбергу переваг акрилу перед склом, пише Avers. 

 

У сфері виготовлення рекламних конструкцій листи акрилу великої товщини давно стали альтернативою скла. З ними можна реалізувати будь-які креативні їдеї — від оформлення домашнього декору до дизайнерських рішень для громадських приміщень. Акрил відрізняється простотою в обробці, гарною придатністю до термоформування та стійкістю до впливу вологи і сонячного світла. Його можна використовувати у виготовленні рекламних вивісок, торгівельних та виставкових стендів, захисних щитів, автомобільних фар, акваріумів і навіть вікон гелікоптерів (неочікувано, правда?).

 

Воно і не дивно, адже саме акрил має вагу в два рази менше, ніж скло та набагато перевершує його у міцності. Так, акриловий лист може витримати в 13 разів сильніший удар, ніж скло. Акрил можна використовувати від -40°С до 80°С. Щоправда, він може розширюватися і стискатися при зміні температури, але й усадки з часом не дасть. 

 

Працювати із акрилом як рекламним матеріалом — одне суцільне задоволення, тому що його можна різати за допомогою фрезерних та лазерних станків, не турбуючись за появу сколів та тріщин, чого не скажеш про скло. Доглядати за виробами із акрилу теж просто. Матеріал прекрасно чиститься бавовняною тканиною чи мікрофіброю і простою мильною водою.

Дивись, як ми робимо рекламу щодня