Реклама «зроби сам»: як допоможуть фрезер та лазер

13.06.2022

В наші часи всі хочуть робити все самі: самі себе лікувати, самі собі будувати будинки, самі робити рекламні вивіски. Така собі епоха «зроби сам». Відкривай YouTube і розбирайся, вирізай, клей, монтуй… Ми й не проти! Якщо справа стосується виготовлення реклами, звісно. Більше того, ми готові вам допомогти зробити її власноруч: від порізки деталей — до монтажу.

 

Щоправда, для цього нам доведеться поділитись із вами не стільки власними секретами виготовлення реклами, а контактами наших двох помічників: лазера та фрезера. Саме за допомогою цих станків-інструментів ми виготовляємо левову частину своїх рекламних проектів — від маленьких табличок до величезних лайтбоксів. Ми не будемо вдаватись в глибокі технічні деталі принципу їх роботи, але розповімо все, що вам потрібно знати про послуги лазерної та фрезерної порізки як майбутньому майстру рекламної вивіски.

 

Що таке лазерна порізка? Це процес розкрою матеріалів лазерним потоком великої потужності. Технологія порізки лазером дозволяє кроїти різні рекламні матеріали: акрил, оргскло, поліестер тощо. В розпорядженні нашого виробництва — лазерний станок із ЧПУ (числовим програмним управлінням). Потужність та швидкість порізки під кожен конкретний проект можна задати з максимальною точністю, як і акуратність розкрою з допуском в 0,1 мм. Робоче поле нашого фрезерного верстата — 90 см на 130 см.

 

Рекламна вивіска має лицьову сторону, зворотню та бічні стінки. «Лице», як правило, вирізається лазером із акрилу (прозорого, молочного, кольорового товщиною 3-5 мм). Форма порізки залежить лише від вашої фантазії та макету: квадрат, овал, буква, зірка. Крім вивісок лазером можна вирізати різні елементи дизайнерського декору — годинники, квіти, елементи ламп чи світильників (одним словом, що знайдете цікавого на YouTube). Ще послуга лазерна порізка фанери може виручити у виготовленні сувенірної продукції та декорі фотозон. Власне, вона найпопулярніша у замовленнях святкових та весільних агенцій.

 

Що таке фрезерна порізка? Фрезеруванння — це процес обробки матеріалів за допомогою обертального руху фрези. На відміну від лазера фрезер контактує з матеріалом. Втім це суто технічний нюанс, який ніяк не впливає на можливість вирізати складні форми не лише із пластику, акрилу, фанери, дерева, а й алюмінієвих композитних панелей, з яких теж виготовляють таблички та вивіски.

 

Наприклад, логотип чи тематичний малюнок можна вирізати з ПВХ та наклеїти зверху повнокольорове зображення з висічкою — і ефектна об’ємна інсталяція готова. Це дуже популярна послуга у оформленні вітрин та декорі. Існує криволінійна порізка фрезером, коли в композиті вирізаються якісь елементи, (наприклад, слово чи логотип), а також прямолінійна порізка касет під загин на фрезері. Як правило, фрезером вирізаються торцеві та задні частини вивісок — там, де потрібен розкрій деталей великих розмірів. Наш фрезерний станок із ЧПУ має робоче поле 130 на 180 см.

 

Реклама «зроби сам»

Як бачите, лазерний та фрезерний станки — доволі універсальні інструменти, які можуть стати вашими особистими підрядниками в будь-якому рекламному проекті. Все, що буде потрібно — відправити нам макет, вказати матеріал (або уточнити, що буде використаний матеріал наданий вами). У відповідь ви отримаєте прорахунок вартості матеріалу та розкрою.

 

Зазвичай замовлення на лазерну та фрезерну порізку ми виконуємо протягом 2-3 днів.

 

Після порізки потрібно буде зачистити торці деталей від стружки (після лазера не потрібно) та склеїти за допомогою контактного клею. Всі види клею, так само як і всі види світлового обладнання та блоки живлення, можна купити у нас. Якщо з вашими уроками із YouTube щось піде не так, наші менеджери не залишать вас у біді та нададуть докладну інструкцію, як правильно зібрати і зробити вивіску.

 

Економія на рекламі 40%

Як бачите, все доволі просто! І вигідно, адже тим самим ви можете заощадити 30-40% вартості рекламної вивіски. Саме стільки рекламні агентства беруть за збірку та склейку рекламної конструкції.

 

Тож, якщо ви давно хотіли самі собі зробити рекламу, тепер ви знаєте, що наші лазер та фрезер завжди готові підтримати будь-які ваші починання. Просто залиште заявку на безкоштовну консультацію з нашими менеджерами для прорахунку замовлення. Далі — ми самі, а потім вже й ви…

Потрібна консультація?

Залиште будь-ласка заявку, наші менеджери прорахують для вас усі деталі замовлення

Заповніть форму

    Дивись, як ми робимо рекламу щодня