Світлові вивіски: лайтбокси, об’ємні букви та неон

30.05.2022

Кажуть, що в рекламі 80% успіху залежить від уміння завжди бути на виду. В бізнесі так само. Добре, — скажете ви, — а можна якось поєднати між собою ці два моменти, підсиливши дію один одного? Звичайно, що можна. Встановити світлову рекламну вивіску. Вона працюватиме на комерційну пропозицію в режимі 24/7, цілодобово, навіть у неробочий час чи вихідний день.

 

Супермаркет, готельний комплекс, кафе, банк, офіс чи просто МАФ — світлова вивіска завжди буде привертати увагу та заявляти про себе: тут знаходиться ваш бізнес. І робитиме це дуже переконливо, адже замовити світлову рекламу на магазин завжди слугувало негласним маркером престижу та показником високого статусу бізнесу. Простими словами: вивіски, що світяться, виглядають солідно, миттєво привертають увагу навіть на великій відстані.

 

Світлові вивіски можна монтувати як на фасадах будівель, так і на дахах. Форми рекламних конструкцій із підсвіткою, звичайно, вражають своєю різноманітністю. До найбільш популярних відносяться:

 

  • лайтбокси;
  • світлові літери;
  • неон.

 

Лайтбокси. Лайтбокс — перший ефективний вид зовнішньої світлової реклами. Лайтбокс у перекладі з англ. «light» та «box» та означає «світлова коробка». Яскраві коробки, що світяться, притягують погляд, легко доносять рекламний меседж та часто стають бонусною допомогою стандартному вуличному освітленню.

 

Як влаштований лайтбокс?

Лайтбокс — це суцільний фігурний елемент із зображенням, нанесеним зверху повноколірним друком або наклеєною плівкою з висічкою. В якості матеріалу для лайтбоксів в основному використовується акрил в трьох варіантах: кольоровий, молочний, прозорий. Стандартна товщина акрилу — 3 мм, якщо лайтбокс великого розміру — 4 та 5 мм. Кольорові акрили в базових кольорах (червоний, синій, жовтий, чорний) мають товщину лише 3 мм. Борти лайтбоксів виготовляються із ПВХ товщиною 3 мм, 4 мм, 5 мм — це теж залежить від розміру вивіски. Світяться лайтбокси за рахунок світлодіодних кластерів чи стрічок типу різної потужності. Яскравість світіння, повнота засвітки, як і ціна, такої вивіски безпосередньо залежить від їх кількості. Як виняток — в якості вивіски може бути склеєний короб без встановленої підсвітки, тоді він, відповідно, буде несвітловий. Така реклама теж має попит серед замовників. Однак, як ми пам’ятаємо, назва цього типу рекламної конструкції походить від слова «light», тому справжній лайтбокс все-таки має світитись.

 

Об’ємні букви. Об’ємні світлові букви – другий ефективний вид зовнішньої світлової реклами. Якщо лайтбокс — це така собі єдина нероздільна територія зі спільною енергосистемою, то світлова буква — автономна республіка із власним джерелом світла. Шрифт та розмір об’ємних букв при замовленні такої реклами можна обрати на будь-який смак, а от зі словом варто бути обережним. Справа в тому, що законодавством України про рекламу забороняється робити вивіски англійською мовою чи будь-якою іншою іноземною, якщо слово не має спеціального статусу зареєстрованого торгового знаку (наприклад McDonald’s, Husqvarna, Zara тощо).

 

Як влаштована світлова буква?

Світлові букви виготовляють за таким же принципом, що й лайтбокси, з тією різницею, що кожен елемент тут виконується окремо — слово складається із окремих букв-лайтбоксів, які аналогічно підсвічуються світлодіодними кластерами або стрічками. Світлові букви, як правило, по собівартості дорожчі, ніж лайтбокси, адже з ними більше роботи: порізка, проклейка, збірка.

 

Неон. Неонові вивіски — третій і найбільш ефективний вид зовнішньої світлової реклами. Погодьтесь, ніяка вивіска (навіть світлова) не зрівняється з неоновою за привабливістю та ефектністю. Неон — це тренд.

 

Як влаштована неонова вивіска?

У виробництві неонової реклами існує два напрямки: «old» та сучасний. У першому випадку газосвітлові скляні трубки видуваються спеціальним апаратом під тиском. Вакуум всередині трубки засвічують газом, додають колірність. Так вона світиться певним відтінком. У другому випадку — це, по суті, та само гнучка світлодіодна трубка-стрічка, але з розширеним опціоналом різної товщини та потужності світла. Як правило, неонові букви вигинають по макету фірмового шрифта замовника. Далі їх вкладають на основу із прозорого акрилу товщиною від 3 до 8 мм. Для цього на акрилі фрезерується пас, в який на контактний клей прикріплюється неон. Потім неон спаюється в єдину систему, під’єднується до блоку живлення за тим же принципом, що й світлодіоди в лайтбоксах та об’ємних буквах. Всі проводки із кожного фрагменту неону з’єднуються в один і проходять через блок, який транспортує струм із 220 В на 12 В. Блоки бувають різної потужності і підбираються відповідно кількості неону чи світлодіодних кластерів. Сучасний неон за сроком служби та експлуатації якісніший, ніж неон технології «old». Ми можемо запропонувати вам обидві технології, однак ставку робимо на нову.

 

Втім, не так важливо, яку саме із цих трьох світлову вивіску ви збираєтесь замовити — за умови вибору правильного дизайну, якісного виготовлення та надійного монтажу будь-яка працюватиме на ваш бізнес, тримаючи його на виду не на 80%, а на всі 100%. Пам’ятайте про це та надсилайте запит менеджерам «СЕНСУ» для прорахунку замовлення —  вони допоможуть створити ваші лайтбокси, об’ємні букви та неон.

Потрібна консультація?

Залиште будь-ласка заявку, наші менеджери прорахують для вас усі деталі замовлення

Заповніть форму

    Дивись, як ми робимо рекламу щодня