Табличка — це завжди маленька вивіска

22.07.2022

«Табличка — це завжди маленька вивіска», — люблять говорити виробники реклами. Маленька, легенька, оригінальна — вона швидко наведе порядок в рекламі будь-якого бізнесу. Табличка полегшить пошук потрібного кабінету, магазину, будинку чи взагалі всієї вулиці. І, безумовно, стане прекрасним бюджетним елементом реклами у вашому фірмовому стилі.

Перш ніж замовити нову табличку, радимо коротко пройтись по деяких «організаційних» моментах її замовлення: яку табличку замовити, із якого матеріалу, з ким потрібно узгоджувати монтаж.

 

Яка табличка потрібна

 

Як правило, клієнти замовляють таблички «на двері», «на будинок», «на стіл». Однак, існує більш розгорнута класифікація табличок, яка своїм різноманіттям негласно ніби підказує, де ще можна розмістити цей прекрасний рекламний інструмент. Отже, таблички бувають:

 

  • фасадні таблички — «Графік роботи»;
  • інтер’єрні таблички — «Кабінет №7»;
  • вуличні таблички — «Об’їзд через 50 м»;
  • навігаційні таблички — «Стрілка-вказівник вправо»;
  • попереджувальні таблички — «Працює кран»;
  • інформаційні таблички «Нотаріус», «Ксерокопія».

 

З чого роблять таблички

 

Пластикові таблички. Як ви пам’ятаєте, таблички — це «маленькі вивіски», тому виготовляються з таких само рекламних матеріалів, як і свої більші «колеги». В основному це різновиди зносостійкого пластику ПВХ різної товщини 3 мм, 4 мм, 5 мм, 8 мм в залежності від розміру та способу кріплення таблички. На пластик за допомогою плотера або широкоформатного друку наносять зображення. У деяких випадках для цього використовують вінілову плівку. Щоб продовжити термін служби таблички, її поверхню ламінують.

 

Акрилові таблички. Такі таблички виготовляють із кольорового та прозорого акрилу. Часто прозорий акрил слугує «підкладкою» для дизайну. Зображення наноситься на акрил аплікацією із плівки, гравіюванням лазером або монтажем об’ємних символів.

 

Акрил-лайт та неонові таблички. Для створення більш презентабельної картинки ці види оформлення комбінують в одній табличці, посилюючи ефект підсвіткою світлодіодами чи неоновою стрічкою — тоді це вже будуть таблички з акрил-лайту чи неонові таблички.

 

Композитні таблички. Фасадні таблички, як правило, мають бути витривалими до погодних умов та мати більше ребро жорсткості. Їх виготовляють із алюмінієво-композитних панелей або з композиту. Написи та логотипи на поверхню композитних табличок наносять лазерним гравіюванням.

 

Як правильно розмістити табличку

 

Монтаж таблички можна зробити на будь-якій поверхні — головне, мати на це дозвіл. Якщо табличка містить інформацію про послугу і розміщується зовні (наприклад, «Нотаріус», «Страхові послуги», «Графік роботи»), погоджувати її розміщення у відповідних інстанціях не треба. В законодавстві України про рекламу є така примітка: якщо табличка має розмір до 3 м2 та містить інформацію лише про послуги, її можна розміщувати без узгодження. Але якщо вона буде висіти на фасаді, містити товарний знак, бренд, логотип, телефони — така табличка вже вважається рекламою та погоджується так само, як вивіска у місцевому КП «Центр надання адміністративних послуг». При зверненні в дозвільний центр при собі потрібно мати уставні документи (договір оренди чи документи на право власності), ескіз таблички (фото з табличкою та без неї) та ескіз конструктивного рішення (документ із основними габаритними розмірами, кресленнями вузлів кріплення, дані про матеріали, дані про під’єднання до електропостачання тощо).

 

Як замовити табличку

 

Для виготовлення табличок ми приймаємо ваші макети або створимо їх для вас самі з урахуванням ваших вимог. Зовнішній вигляд залежить тільки від ваших побажань. Якщо макету у вас немає, покажіть нам варіанти дизайнів, які подобаються та розкажіть, які корпоративні кольори ви хочете бачити. Також буде добре додати фото фасаду — так дизайнеру буде легше запропонувати вам найкращий варіант оформлення таблички. Термін створення макету — 2-3 дні.

Після узгодження макету ми передаємо його на виробництво. Завдяки власному сучасному обладнанню ми можемо зробити в найкоротший термін таблички з ПВХ недорого та якісно. Широкий асортимент плівки, що самоклеїться, з різними візуальними ефектами — запорука того, що ваша табличка буде абсолютно унікальною. Термін виготовлення таблички — 3-5 днів.

Потрібна консультація?

Залиште будь-ласка заявку, наші менеджери прорахують для вас усі деталі замовлення

Заповніть форму

    Дивись, як ми робимо рекламу щодня