Кращий у світі дизайнер — плотер

20.07.2022

Немає на світі дизайнера краще, ніж… ріжучий плотер. Бо хто ще зможе створити аплікацію, стікер чи трафарет із точністю до 0,01 мм? Тільки наші плотер-катер Jaguar та ріжучий плотер Expert Pro, мови немає! Але це ми вже дуже далеко забігли наперед. Для початку давайте розбиратись, що таке плотерна порізка і для чого вона потрібна.

 

Що таке плотерна порізка

 

Плотерна порізка — це Альфа і Омега швидкої та доступної зовнішньої реклами, якщо вам потрібні стікери, етикетки, фігурні наліпки. Технологія, яка дозволяє з точністю до міліметра висікати, перфорувати, вирізати матеріал вздовж контуру зображення.

 

Для чого потрібна плотерна порізка

 

В зовнішній рекламі плотерна порізка плівки, як правило, використовується в двох випадках: після друку на плівці-самоклейці для виготовлення наліпок, або оминаючи етап друку наприклад, на плівках Oracal) для порізки одноколірних аплікацій.

 

Широкоформатна плотерна порізка попередньо надрукованих зображень на плівці-самоклейці стане в нагоді під час декоративного оформлення вітрин, вікон, дверей, скляних перегородок, підлоги та будь-яких інших поверхонь, на яких, власне, буде триматися будь-яка наліпка. Цікаво, що «художня самодіяльність» може мати не лише декоративне значення у вигляді брендування у вашому корпоративному стилі, а й неабияку інформаційну вагу — плотерна порізка розповість клієнтам про нові послуги, знижки, акції, графік роботи тощо.

 

Широкоформатна плотерна порізка без попередньо надрукованих зображень теж не залишить вас без можливості реалізувати свій творчий потенціал. Ця технологія відкриє можливість створення кольорових наліпок із плівок Oracal чи Ritrama. Вирізані по контуру зображення (наприклад, квіти, сніжинки, зірочки) створять на бажаній поверхні окремий масштабний світ вашої рекламної ідеї. До речі, зверніть увагу на слово «масштабний»: чим більшою буде площа одноколірних аплікацій, тим більшим вражаючим (тобто рекламним) буде ефект.

 

Технологія плотерної різки також може бути використана  в цифровому друку при порізці паперу Raflatac. Якщо вам потрібна вирізати трафарети — для цього ми, скоріше за все, запропонуємо послуги лазерної чи фрезерної порізки.

 

Як ми робимо плотерну порізку

 

Професійну плотерну порізку плівки ми довіряємо високоточному європейському обладнанню GCC Jaguar та Expert Pro з максимальною шириною полотна 132 см. Техніка дозволяє вирізати весь можливий спектр матеріалів з механічною роздільною здатністю кроку 0,01 мм.

 

Наш ріжучий плотер GCC Jaguar IV 132 см практично не має рівних у своєму класі. Призначений для різання як стандартних серій плівок та паперу, так і важких металізованих, світловідбиваючих плівок товщиною до 1,2 мм. Збільшена потужність тиску ножа до 600 г дає можливість різати картон, піскоструминні плівки, вінілові та ламіновані вінілові плівки. Ще одна особливість цього плотера – система контурного різання попередньо надрукованих зображень за складним контуром, використовуючи мітки.

Ріжучий плотер Expert Pro 132 см ми застосовуємо для порізки самоклеючих плівок, паперу, заготовок тощо.

 

Все, що буде вам потрібно для замовлення порізки плотером — це макет зображення у векторі форматів:

 

  • CorelDRAW (CDR)
  • Adobe Illustrator (AI)
  • Portable Document Format (PDF).

 

Вибірка зайвої плівки

 

Крім послуги плотерної порізки додатково ми можемо зробити повну вибірку зайвої плівки. Незаповнені фрагменти логотипу чи слова, наприклад, у літерах «Р» або «О») будуть видалені для ще більшої зручності подальшої поклейки.

Потрібна консультація?

Залиште будь-ласка заявку, наші менеджери прорахують для вас усі деталі замовлення

Заповніть форму

    Дивись, як ми робимо рекламу щодня