Даруй, рекламуючи: які промо-сувеніри вибрати

27.07.2022

Хочете старий, як книга Огілві про рекламу, лайфхак? Завжди використовуйте сувеніри як засіб реклами. Не думайте, що типові ручки з логотипом чи сайтом компанії вже давно нікого не вражають та не приносять маркетингових плодів. Насправді вони працюють не гірше, ніж у часи, коли лише з’явились на світ. Лайфхак у тому, що сувеніри не агітують клієнта купувати рекламний товар, а діють підсвідомо, тим самим привертаючи до себе увагу та залишаючись у пам’яті. Власне, те, що треба завжди.

 

Тепер ви розумієте, чому рекламна сувенірна продукція так часто використовується у презентаціях, виставках, рекламних кампаніях та промо-акціях? В них вона виступає як важлива частина фірмового стилю, такий собі «тригер» впізнаваності серед клієнтів та конкурентів: «Ми — успішна компанія». Сувеніри з фірмовим логотипом — це завжди свого роду промоматеріали, які елегантно та ненав’язливо рекламують ваші товари та послуги.

 

Різновидів рекламних презентів існує багато — так само, як і самих подарунків. Втім, ми спробували розкласти ідеї для їх виробництва «по поличкам».

 

Бізнес-подарунки презентують на честь особливих подій у житті компанії чи бізнес-партнера. Мета – показати значущість співпраці, подякувати за гарну роботу та намітити перспективи на майбутнє. Зрозуміло, що такі презенти вручають не щодня, тому вони мають бути дорогими.

 

Промо-сувеніри — вже більш малобюджетна подарункова «історія». Вони даруються з приводу проведення масштабних заходів усім учасникам (наприклад, конференції, презентації, виставки, олімпіади).

 

Бізнес-сувеніри, як правило, отримують партнери, колеги, співробітники. Їх головне призначення — вираження уваги та поваги. Такі подарунки повинні виглядати стильно та презентабельно.

 

Ще одним цікавим різновидом та безумовним трендом зараз стали патріотичні сувеніри з українською символікою. Інвестувати в такі подарунки, як сувенірні футболки, прапори, браслети, наклейки, рамки, шнурки із надписом типу «Вірю в ЗСУ» чи «Доброго вечора, ми з України» можна й без особливого приводу —  сьогодні це актуальний подарунок для кожного українця.

 

З точки зору функціоналу сувенірну продукцію з логотипом можна виділити в такі групи:

 

  • Канцелярські сувеніри. Логотип компанії наноситься на такі канцтовари, як календарі, блокноти, ділові щоденники, телефонні книжки, ручки, скотч.
  • Офісні сувеніри. Корпоративні подарунки, що використовуються на роботі та в офісі: папки для паперів, візитниці, годинники, бейджі, шнурки-тримачі, пластикові картки, стакани, пакети.
  • Текстильні сувеніри. Бізнес-подарунки у вигляді таких речей, як футболки, сорочки, бейсболки, еко-сумки, шопери, прапори;
  • Особисті сувеніри. Продукція із фірмовою символікою: чашки, рамки для фотографій, брелоки, декор із логотипом.
  • Комп’ютерні та автомобільні аксесуари також бути можуть сувенірною продукцією.

 

Замовити будь-яку сувенірну продукцію із цього списку просто. Просто надішліть нам заявку, додавши свій логотип у векторі форматів CorelDRAW (CDR) чи Adobe Illustrator (AI), вкажіть потрібний вам тираж та яку сувенірну продукцію ви збираєтесь брендувати.

 

Консультація та прорахунок будь-якого варіанту «сувенірки» завжди безкоштовні. Ваше замовлення буде відправлене у виробництво після внесення передоплати 100% вартості. Термін виготовлення — від 5 до 10 робочих днів, в залежності від тиражу.

Потрібна консультація?

Залиште будь-ласка заявку, наші менеджери прорахують для вас усі деталі замовлення

Заповніть форму

    Дивись, як ми робимо рекламу щодня